چه چیزی بیش از همه کارکنان خودرو فِراری را عذاب می دهد؟

vote
Article Rating
تاریخچه فِراری: 

فراری (به ایتالیایی: Ferrari) شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در زمینه طراحی و تولید خودروهای لوکس،                اسپورت و سوپراسپورت فعالیت می‌نماید.

پیشینه تأسیس شرکت فراری به سال ۱۹۲۹ و راه‌اندازی شرکت اسکودریا فراری، توسط انزو فراری بازمی‌گردد.

 

 

این شرکت در سال‌های نخست، در زمینه طراحی و ساخت خودروهای مسابقه‌ای، همچنین حامی مالی                          مسابقات اتومبیل‌رانی فعالیت می‌کرد.

این شرکت از سال ۱۹۴۷ تولید اتومبیل‌های جاده‌ای، با برند فراری را آغاز نمود.

در سال ۱۹۶۹ شرکت خودروسازی فیات، اقدام به خریداری ۵۰٪ از سهام این شرکت نمود                                                  که در سال ۲۰۰۸ مالکیت فیات در فراری به ۸۵٪ افزایش پیدا کرد.

هم‌اکنون شرکت اکسور با  در اختیار داشتن ۲۲٪ و پیرو فراری (فرزند انزو) با ۱۰٪ از سهام این شرکت،

مالکین اصلی فراری به‌شمار می‌آیند، همچنین بخشی از سهام این شرکت در بازار بورس نیویورک و بورس ایتالیا              معامله می‌شود.

خودرو فِراری:

بدون تردید خودرو فراری بزرگ‌ترین سوپر اسپرت‌ساز کل تاریخ صنعت اتومبیل است.

شرکتی که به آن اسب سرکش می‌گویند. رنگ قرمزش شهرت جهانی دارد و خودروهایی به مانند یک اثر هنری                 تلقی می‌شوند.

یکی از بهترین فرصت های کارکردن برای یک خودروساز استفاده از تخفیف های خرید خودرو است.                                   همین که لباس کار یکی از خودروسازان را بپوشید می توانید شانس استفاده از تخفیفات ویژه خریدخودرو را پیدا کنید.

مطب پیشنهادی :
مدت زمانی که انسان می تواند در دیگر سیارات زندگی کند / ویدئو
نقل از خبر خودرو:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، مدیر بازرگانی و بازاریابی فراری،                                         در مصاحبه ای به Drive استرالیا پرده از قانون عجیب این شرکت برداشت و گفت که معمولا کارکنان                                  فراری از خرید جدیدترین محصولات این شرکت منع می شوند.

 

دانستنی های روز دنیا

vote
Article Rating

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا