لابیاپلاستی چیست؟

vote
Article Rating

لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن) چیست؟ اصطلاح لابیاپلاستی به روشی گفته می شود که طول لب های کوچک را کاهش می دهد. این روش معمولاً برای جوان سازی واژن انجام می شود و می تواند علائمی را که زنان از پیچ خوردن و کشیدن لابیا تجربه می کنند ، تسکین دهد. لابیاپلاستی با هدف کاهش اندازه لبهای کوچک (بافتهای داخلی دستگاه تناسلی زنان) به طوری که با لبهای بزرگ (قسمت خارجی دستگاه تناسلی زنان) هم تراز باشد انجام می شود . این روش با استفاده از چندین روش مختلف جراحی بسته به شرایط خاص بیمار شامل می شود.

اصطلاح لابیاپلاستی
اصطلاح لابیاپلاستی

لابیاپلاستی چه کاری انجام می دهد؟

زنان به دلایل مختلفی از جمله درد ناشی از پیچ خوردن و کشیدن لابیا در هنگام دوچرخه سواری یا هنگام مقاربت ، خارش ، تحریک تصمیم به انجام لابیاپلاستی می گیرند.  هدف از این روش کاهش لبیای مینور است تا در زیر لبیای ماژور موی دار آویزان نشوند. لابیاپلاستی ممکن است به منظور کاهش عدم تقارن زمانی که یکی از دیگری طولانی تر از دیگری است ، یا به طور معمول ، برای کاهش طول هر دو لابیا انجام شود.

لابیاپلاستی چیست؟
لابیاپلاستی چیست؟

متداول ترین نوع لابیاپلاستی روش اصلاح است که در آن بافت اضافی برداشته می شود و به طور مستقیم دوخته می شود. بعد از آن ، روش گوه است ، که پس از برداشتن یک تکه پارچه به شکل پای ، یک مرز طبیعی را حفظ می کند. چین های اضافی هود کلیتورال نیز می تواند همزمان کاهش یابد. بستن معمولاً با بخیه های قابل جذب انجام می شود.

vote
Article Rating
مطب پیشنهادی :
بیوگرافی بازیگران سریال از سرنوشت

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا