دفاع پرویز پرستویی از رامبد جوان و نگار جواهریان

vote
Article Rating

دفاع پرویز پرستویی از رامبد جوان و نگار جواهریان

پرویزپرستویی، بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به سفر رامبد جوان و نگارجواهریان و انتقادات به این اتفاق در صفحه اینستاگرامش پستی منتشر کرد.

دفاع پرویز پرستویی از رامبد جوان و نگار جواهریان
دفاع پرویز پرستویی از رامبد جوان و نگار جواهریان

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به تصویری که از رامبد جوان و نگار جواهریان در خیابان‌های کانادا منتشر شده، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از آنان حمایت کرد.

او نوشته است:

«امروز این عکس دست به دست داره تو دنیای مجازی میچرخه و هرکسی هرجور که دلش میخواد تفسیر و قضاوت میکنه از صداوسیمایی که رامبد جوان سالهاست خودش را هزینه کرده گرفته، تا اون دسته مردمی که از صبح تا شب کارشون سرک کشیدن تو زندگی خصوصی آدم هاست .حالا میخواد هنرمند باشه میخواد ورزشکار و ….باشه. چرا تو این شرایط رعایت اون مادر جوانی رو نمی کنید که هر آن ممکنه فارغ بشه ؟ اصلا فکر کنید این زوج منافق، اسرائیلی،هر اسمی که شما دلتون میخواد روش بگذارید. ولی مهم اینه که یه مادری ماه هاست داره با خودش سختی میکشه و سیری رو طی میکنه که ته‌اش فارغ شدن و به دنیا آمدن طفلی است که نه اختلاس کرده، نه اصلاح طلبه، نه اصول گراست.

نه آقازاده است و نه… . بلکه یه طفل معصومی است که میخواد چشم بر این جهان باز کنه. تو رو خدا رحم داشته باشید. چرا اینجوری شدیم؟ چرا صبح که از خواب پا میشیم و دنبال متهم و مقصر میگردیم؟ به خدا رامبد و نگار جواهریان دشمن نیستند. آقای صدا و سیما، نگار جواهریان همون کسی است که با بازی در «طلا و مس» برای بازی در نقش یک زن روحانی سیمرغ گرفت و مورد تقدیر قرار گرفت.

مطب پیشنهادی :
شش کشته در حادثه واژگونی اتوبوس زائران مینابی

آقای صداوسیما، شما رامبد جوان رو بارها به خاطر برنامه خندوانه مورد تقدیر قرار دادید. چرا یادتون رفته. حالا یه آدمی دلش خواسته بره بچه اش و در خارج از کشور به دنیا بیاره. چون گفته ایران، ایران، حالا جنایت کرده. تو رو به خدا خودتون رو جای اون مادر پا به ماه بگذارید. از شمای صدا و سیما بعیده که تیتر خبرتون میشه رامبد جوان و همسرش. نمک خوردید حداقل نمکدان رو نشکنید. من با اون دسته از مردمی که حرص دارن و هرچی دلشون میخواد میگن کاری ندارم. شما دیگه چرا؟»

دفاع پرویز پرستویی از رامبد جوان و نگار جواهریان

vote
Article Rating

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
3 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتر رای دادند
Inline Feedbacks
View all comments
نادر
نادر
1 سال پیش

اقای پرستویی صغری کبری نچین شرف و وطن خریدو فروش نمی شوند مگر از سوی بی شرفان و بی وطنان اگر این خانم رفته که پیش مادرش بچه اش را بدنیا بیاورد را بخواهیم باور کنیم باید شناسنامه ایرانی و گذر نامه نگار خانم را که نام فرزند بی وطنش را درش نوشته باشند چاپ کنند ودم دهن همه کج فهمان و بدگمانان را گل بگیرند. تو که بچه خاک پاک دهات همدانی دیگر سنگ این بی قاصدکهای باد آور را به سر می زنی چیزی که نپاید دل بستگی را نشاید در اینده نزدیک آهنگ کوس جدایی اینان را… بیشتر بخوانید »

نادر
نادر
1 سال پیش

ستار امیر خیزی در پاسخ به قنسول روس در تبریز که میهمانش شده بود و پیشنهاد زدن بیرق روس بر روی خانه اش برای نجات از مرگ حتمی شده بود گفت
ژنرال قنسول من می خواهم که هفت کشورزیر بیرق ایران بیایند.هنگام رفتن ژنرال هفت زندانی محله دوچی که نیروی استبداد شده بودند را بدستش داد تا به منزل برساند
آن آذری بود و این هم آذری ست
چند تا از جوانان ستار خان را می سماسند وچند تا رامبد جوان را

نادر
نادر
1 سال پیش

«می شناسند» را «می سماسند» نوشتم که پوزش می خواهم

دکمه بازگشت به بالا