افزایش عمر

vote
Article Rating

با مراحل و تغییرات ساده می توان افزایش عمر را تجربه کرد. این راهنما به شما کمک می کند تا با افزایش سن امید به زندگی خود را افزایش دهید ، سلامتی خود را بهبود ببخشید و احساس خوبی داشته باشید. بیایید با ساده ترین کار شروع کنیم امید به زندگی خود را با نور خورشید افزایش دهید.

امید به زندگی
امید به زندگی
1.بیرون رفتن از خانه

وقتی به بیرون می روید ، پوست شما در معرض نور خورشید قرار می گیرد. این قرار گرفتن در معرض سلول های موجود در پوست برای تولید ویتامین D است. این ویتامین برای سلامت استخوان ضروری است و در افسردگی ، بیماری های قلبی ، دیابت و تقریباً در همه موارد مهم میباشد. حفظ سطح ویتامین D باید ساده ترین و ارزان ترین راه برای بهبود سلامت و افزایش امید به زندگی است.

2.وقت گذراندن با دوستان
فقط با معاشرت با دوستان و خانواده می توان امید به زندگی را افزایش داد. هر کسی ارتباط بیشتری داشته باشد ، سلامت کلی وی بهتر است. داشتن روابط مثبت با همسر ، دوستان و خانواده بهترین راه برای برقراری ارتباط است. ما مطمئن نیستیم که چرا روابط در سلامتی و امید به زندگی نقش دارند. ممکن است افرادی که در روابط مثبت هستند کمتر رفتارهای مخاطره آمیز از خود بروز دهند و بیشتر مراقب خودشان باشند. ممکن است این باشد که داشتن افرادی در اطراف شما تأثیر استرس را بر سلامتی شما کاهش می دهد.

3.ورزش روزانه

با تعهد به ورزش روزانه ، امید به زندگی خود را بهبود ببخشید . یک مطالعه نشان داد افرادی که حدود 3 ساعت در هفته با شدت ورزش می کنند دارای DNA و سلولهایی هستند که نه سال جوانتر از افراد بدون ورزش هستند. سه ساعت در هفته کمی بیشتر از 30 دقیقه در روز است ساده ترین راه برای ایجاد یک عادت ورزشی تکرار روزانه است. وقتی به خود قول می دهید روزانه ورزش کنید ، ممکن است یک روز را کنار بگذارید اما روز بعد دوباره به برنامه خود برگردید.

افزایش عمر
افزایش عمر

vote
Article Rating
مطب پیشنهادی :
نخستین سنگ قبر دیجیتالی جهان در اسلوونی!

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا