ماجرای کاهش وزن 35 کیلویی سینا شعبانخانی در خندوانه

vote
Article Rating

سینا شعبانخانی خواننده تیتراژ ماه عسل در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته همزمان با 14 تیرماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. سینا شعبانخانی خواننده تیتراژ ماه عسل مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد و با اجزای آهنگ هایی زیبا شب خوبی را در خندوانه رقم زد.

گفتگو با سینا شعبانخانی در خندوانه

سینا شعبانخانی خواننده 28 ساله ای که با خواندن تیتراژ آخر برنامه ماه عسل در بین مردم بیشتر شناخته شد مهمان رامبد جوان در شب گذشته برنامه خندوانه شد و درباره شروع خوانندگی اش گفت :من از حدود 17 سالگی وارد دنیای موسیقی شدم و 5 سال اول فقط نوازندگی میکردم و با نوازندگی پیانو شروع کردم و بعد از گذشت چند سال کم کم به خوانندگی تمایل پیدا کردم و وارد این عرصه شدم و در مردادماه امسال کنسرتم را روی صحنه میبرم.

خواننده جوان مهمان خندوانه درباره تیتراژ خوانی برای ماه عسل گفت :من با احسان علیخانی در برنامه سه ستاره آشنا شدم و این آشنایی منجر به پیشنهاد احسان به من برای خواندن تیتراژ برنامه شد . بعد از پخش آهنگ من به عنوان تیتراز ماه عسل واقعا خوشحال بودم و حس خوبی داشتم و تجربه خواندن تیتراژ برای یک برنامه تلویزیونی پرمخاطب واقعا بی نظیر است.

سینا شعبانخانی آهنگ تیتراژ برنامه ماه عسل را در برنامه خندوانه اجرا کرد.

روش سینا شعبانخانی در کاهش وزن 35 کیلویی

سینا شعبانخانی در خندوانه

سینا شعبانخانی در برنامه خندوانه

رامبد جوان از خواننده جوان مهمان برنامه درباره خانواده اش و کاهش وزنش پرسید که گفت :من یک خواهر و برادر بزرگ تر از خودم دارم و فرزند آخر خانواده هستم و درباره کاهش وزنش گفت :من خیلی چاق بودم و اضافه وزنم به حدی رسید که دکتر به من هشدار داد که در معرض خطر هستم بنابراین تصمیم گرفتم که وزنم را کم کنم و در عرض 4 سال به یک رژیم غذایی منظم و ورزش 35 کیلو از وزنم را کم کردم و از وزن 122 کیلویی به 87 کیلو رسیدم البته من پیش از این دوران بسیار لاغر بودم اما در دوره بعد از نوجوانی اضافه وزن من شروع شد.

مطب پیشنهادی :
جذابیت/ رازهای افزایش جذابیت در میان اطرافیان

رامبد جوان اسامی چند خواننده را در برنامه خندوانه برد و از سینا شعبانخانی خواست درباره آنها نظر بدهد.

در این بخش از برنامه سینا شعبانخانی آهنگ جادوی خاصی را در برنامه اجرا کرد و درباره جمله ای که همیشه از پدرش به یاد دارد گفت پدرم همیشه میگوید :سلامتی تاج روی سر انسان است و تا وقتی که روی زمین و جلوی چشم انسان نیوفتد قدرش را نمیداند ، و توصیه کرد بیشتر قدر سلامتی تان را بدانید.

سینا شعبانخانی در بخش پایانی برنامه قول داد که 5 بلیت به کودکان کار در کنسرتش اختصاص دهد که رامبد جوان 15 بلیت را هم از طرف برنامه خندوانه به این بچه ها اختصاص داد.

ماجرای کاهش وزن 35 کیلویی سینا شعبانخانی در خندوانه

مجله اینترنتی نمناک

vote
Article Rating

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا