عکس ابزار نور مخفی گچ کاری جدید 2018

3.1 14 votes
Article Rating

عکس ابزار نور مخفی گچ کاری جدید 2018

گچ کاری بنا اگر مهمترین آیتم در کارهای ساختمانی نباشد بدون شک یکی از مهمترین مراحل ساخت هر بنا است و کیفیت اجرای آن و همچنین طراحی خاص آن میتواند در جذابیت و سرزندگی و یا کسل کنندگی بنا تاثیر فراوانی داشته باشد.

انسان بخش زیادی از لحضات زندگی خود را در داخل فضای منزل و یا فضای محل کار می گذراند ،و سرزندگی و طراحی دلباز و جذاب و بدور از یکنواختی بنا قطعا در روحیه ساکنان بنا تاثیر خواهد گذاشت.

به همین دلیل باید در گچکاری و طراحی و اجرایی دکوراسیون خانه و یا دفاتر تجاری و اداری توجه و دقت لازم را مبذول نمایید ،ساخت هر بنا از کوچک گرفته تا بزرگ بطور میانگین شش ماه تا سه سال به انتها میرسد ولی باید سال های طولانی مورد استفاده قرار گیرد و تغییر دکوراسیون بجز هزینه و وقت دردسر های خاص خودش را هم دارد بنا براین بهتر است در هنگام اجرای پروژه تان دقت و توجه مناسب را رعایت نمایید.

ابزار های گچکاری از صد ها سال قبل در تزئینات ساختمانی در بناهای ایرانی وجود داشته اند و این تزئینات با گذشت زمان تکامل پیدا کرده اند و تغییر شکل پیدا کرده اند که امروزه شکی از شکل های آن تزئینات نور مخفی است

برای امروز تعدادی عکس از ابزار و تزئینات نورمخفی آماده کرده ایم که شما کاربران عزیز مجله اینترنتی زرد آلو از این تصاویر در اجرای تزئینات گچ کاری ایده بگیرید.

مطب پیشنهادی :
عکس گچکاری شیک و مدرن 2018

عکس ابزار نور مخفی گچ کاری جدید 2018

3.1 14 votes
Article Rating

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
5 Comments
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتر رای دادند
Inline Feedbacks
View all comments
ناشناس
ناشناس
2 سالها پیش

چطوری نمونه
عکس طرحای گج کاری را دانلود گنیم

حسین.ریسی
حسین.ریسی
1 سال پیش
Reply to  ناشناس

عکس.گل.گچبری.با.دست

sana
sana
1 سال پیش

خیلی عالیییییییییی 💋💋💋💋💋💋💗💗💗💗💗

ناشناس
ناشناس
1 سال پیش

اندازه گیری کاسه برجسته چگونه است

دکمه بازگشت به بالا