جنگل سیاه آلمان از برکترین و ترسناک ترین جاذبه های گردشگری دنیا

vote
Article Rating

جنگل سیاه آلمان:

می خواهیم به شما یکی از عجیب ترین و ترسناک ترین جاذبه های گردشگری را معرفی کنیم،

جایی که جادوگر ستمکار در آن خانه دارد و هر کسی جرات رفتن به آن را ندارد، جایی به نام جنگل سیاه آلمان.

جنگل سیاه
جاده ای روی جنگل سیاه
تاریخچه جنگل سیاه:

جنگل سیاه (به آلمانی: Schwarzwald تلفظ: شوارتز-والد) یک رشته‌کوه جنگلی در ایالت بادن-وورتمبرگ در                           جنوب غربی آلمان است. یکی از زیباترین و در عین حال ترسناکترین جاذبه های گردشگری دنیا محسوب میشود.

محدودهٔ جنگل سیاه از سوی جنوب و غرب، درهٔ راین است. بلندترین قلهٔ این منطقه قلهٔ فلدبرگ با ۱٬۴۹۳ متر بلندی است.

نام جنگل سیاه بخاطر رنگ سبز تیره در چشم‌اندازهای آنست که از رویش درختان کاج فراوان این جنگل پدید آمده است.

کیک جنگل سیاه نیز از همین منطقه ریشه گرفته است. رود دانوب از این رشته‌کوه سرچشمه می‌گیرد.

جنگل سیاه و مرموز آلمان:

جنگلی که حتی انوار طلایی خورشید هم اجازه ی ورود به آن را ندارند و برگ های پایین تر                                                        هیچ وقت نمی توانند  نوری به خود ببینند و دقیقا به همین دلیل است که این جنگل این نام را گرفته است.

این جنگل از غرب تا رود راین و از جنوب تا دامنه های کوه آلپ در سوییس کشیده شده است.

مطب پیشنهادی :
دیدنی های تاریخی اندونزی

البته که اسم جنگل سیاه آلمان در همان اولین بار شاید شوم به نظر برسد اما با ورود به آن وارد دنیایی                         شگفت انگیز از زیبایی خواهید شد.

تراکم درختان و بوته و بوته زار ها در جنگل سیاه آلمان به اندازه ای است که تجسم زیبایی                                                    وصف ناپذیری را در ذهن ایجاد می کند و در آغوش آن خانه هایی وجود دارد که از سال های                                                     سال قبل بر جای مانده است،

خانه هایی که سبک قرون وسطایی شان باعث شده تا گردشگران زیادی جذب آن ها شود.

البته این جنگل از زمان های دور زادگاه داستان ها و قصه های زیادی بوده است، قصه هایی که بیشتر آن ها                             از شوم بودن آن گفته اند و افراد را از رفتن به آن منع کرده اند.

جنگل سیاه
زمستان

جنگل سیاه آلمان از آن دست جاهایی است که همیشه پوشیده در مه است، گاهی این مه تا اندازه ای زیاد است                 که حتی تا ۲ متری هم قابل رویت نیست.

جاده ای ترسناک و مارپیچ:

مشهورترین مسیر این جنگل جایی به نام تیمبرلند است که در واقع یک مسیر مارپیچ است که از میان                                    انبوه درختان عبور می کند، مسیری که پوشیده از برگ قرمز رنگ در ختان صنوبر است و هر لحظه این                              حقیقت را پر رنگ تر می کند که ممکن است این جا همان جادوگر افسانه ای زندگی کند که برای رسیدن                               به اهداف خود کارهای وحشتناک زیادی می کند و به گرگ تبدیل می شود.

مطب پیشنهادی :
زیباترین کشور جهان

حتی تا چند سال پیش تابلوهایی در جنگل نصب شده بود که روی آن ها نوشته بود در این مسیرها قدم نگذارید،                    البته هیچ وقت مشخص نشد که دقیقا این تابلوها را چه کسی قرار داده اما بعضی از افراد محلی گفته اند                            که اتفاقات عجیب زیادی در جنگل سیاه آلمان افتاده و خود آن ها هم جرات ندارند تنها به این جنگل بروند.

جنگل سیاه
پاییز

 

همه ی این ها به کنار، درختان کاج شاخه دارد و بلند بالایی که مانع رسیدن درست نور خورشد می شوند،                        حس راز آلود بودن این جنگل را بیشتر می کنند.

بهترین زمان برای دیدن جنگل سیاه آلمان

با همه ی این ها اگر دوست دارید تا مانند هزاران و میلیون ها گردشگر ماجراجوی دیگر شما هم از این جنگل دیدن کنید،             اوایل فصل پاییز را برای آن انتخاب کنید. در فصل پاییز چندین لایه از برگ سراسر زمین را می پشاند ،                                        و خش خش آن ها در کنار عبور گوزن های شاخدار منظره ای بسیار رویایی را مجسم می کند.

 

روستایی‌های آلمان به شهرها مهاجرت نمی‌کنند!

vote
Article Rating

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا