دانلود از یوتیوب

vote
Article Rating

یوتیوب پر باز بیننده ترین سایت در جهان است که افراد در آن ویدئو راجع به هر محتوایی بارگذاری می کنند اما در سال 2005 یوتیوب در ایران فیلتر شد و کاربران ایرانی به فیلتر شکن نیاز دارند. مهمترین قسمت دانلود از یوتیوب است که راهکارهای خاص خود را دارد. جالب است که بدانید یوتیوب به ازای هر بازدید ویدئو مبلغی پرداخت می کند به همین دلیل بسیار محبوب است و بیشتر مردم از آن کسب درآمد می کنند.

دانلود ویدئو
دانلود ویدئو

راهکارهای دانلود ویدئو

 

Qdownloader.net یکی از سایت‌هایی است که به دانلود فیلم کمک می کند. با استفاده از این سایت می‌توانید ویدئوهای دلخواهتان را با حجم‌های مختلف از یوتیوب دانلود کنید.

ویدئو پلیر VLC را که می‌شناسید؟ همان که آیکون زشت نارنجی شبیه مخروط‌های ایمنی کنار خیابان را دارد. با استفاده از این نرم‌افزار هم می‌توانید بیشتر فرمت‌های ویدئو ویدئو تماشا کنید و هم ویدئوهای دلخواهتان را با استفاده از روشی که خواهم گفت، از یوتیوب دانلود کنید. VLC هم روی ویندوز و هم روی مک قابل نصب است. فقط اگر از سیستم عامل مک استفاده می‌کنید مطمئن شوید که نسخۀ Mac OS X 10.7 یا جدیدتر باشد.

اگر هنوز از تلگرام استفاده می‌کنید و به آن دسترسی دارید، با استفاده از ربات تلگرامی utubebot می‌توانید از یوتیوب فیلم دانلود کنید. بات ها را با @ و بدون فاصله نوشته و روی آن کلیک کنید تا بات فعال شود.

vote
Article Rating
مطب پیشنهادی :
کیک تولد دخترانه

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا