با کمک فنگ شویی در اتاق خواب آرامش کسب کنید

vote
Article Rating

فنگ شویی در اتاق خواب

اگر میخواهید تعالیم  فنگ شویی در اتاق خواب شما رعایت شود و با داشتن یک فنگ شویی مناسب از شر استرس در اتاق خوابتان راحت شوید و آرامش داشته باشید باید از شر وسایل اضافی در اتاق خوابتان رها شوید.

یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا و مبلمان در فضاهای داخلی خانه استفاده می شود تا بهترین اثر را بر سلامتی و روحیه انسان داشته باشد. مهم ترین نکاتی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگهای مناسب در فضاهای داخلی، خطوط منحنی و در نظر گرفتن جهت های مناسب برای مبلمان فضاهای داخلی است. فنگ شویی هنری است ساده ، انعطاف پذیر و ملموس برای فراهم کردن آرامش در فضاهایی که در آن زندگی می کنیم. فنگ شویی می تواند چیدمانی آرامش بخش را برای اتاق کودک شما فراهم آورد همچنین می توانید آرامش در فضای کار با راه حل های فنگ شویی تجربه کنید و از ثروتمند شدن به کمک فنگ شویی لذت ببرید. پس با آخرین خبر همراه باشید تا با هم برخی نکات فنگ شویی را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه بررسی کنیم.

نکات مهم فنگ شویی در اتاق خواب

از شر لباس هایی که دیگر آن ها را نمی پوشید خلاص شوید.
چگونه از فنگ شویی در اتاق خواب استفاده کنیم؟ برای این کار ابتدا به سراغ کمدها و کشوهای لباس های خود بروید و لباس هایی که در یک سال گذشته آن ها را به تن نکرده اید را خارج کنید. این لباس ها را اهدا کنید و یا آن ها را به دوست و یا یکی از افراد فامیل بدهید. حتی اگر لباس های قدیمی جلوی چشم شما نباشند، نگهداری از آن ها در اتاق خواب از ایجاد فرصت های جدید در زندگی شما جلوگیری می کنند. بهتر است هر چه زودتر فکری به حال طبقه بندی و نظم دهی لباس هایتان بکنید.

مطب پیشنهادی :
مسجد محمد رسول الله در شیراز ; طرحی مدرن بر پیکره ای سنتی

از عکس هایی که در حال «نگاه کردن به شما» هستند دوری کنید.
فنگ شویی آرامش را به اتاق خواب می آورد به شرطی که از بی نظمی و شلوغی در اتاق خواب جلوگیری کنید.برای این کار می توانید از دیوار های اتاق شروع کنید. تعدادی از قاب عکس های زیبا خود را در اتاق خواب خود نگه دارید، اما از بی نظم شدن این عکس ها که ممکن است از هر جایی باشند و یا عکس هایی که فرد موجود در آن به شما خیره شده است دوری کنید. این مسئله در مورد تصاویر مذهبی هم صادق است.

فنگ شویی

vote
Article Rating

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشتر رای دادند
Inline Feedbacks
View all comments
علی مددی
علی مددی
2 سالها پیش

تصاویر متنوع وبسیار مفید برای انتخاب مناسبتر است ولی متاسفانه مراکزی که بتوان از انها اجرایی بزیبایی تصاویر ارایه شده راداشته باشیم معرفی نکرده اید
اگر اینکار در سایت امکان پذیر نیست ممنون میشوم مرکزی را معرفی نمایید که تمام نمونه ها را بتواند دراختیارمان قراردهد
موفق باشیدوسپاس

دکمه بازگشت به بالا