بیوگرافی کامل الناز حبیبی

بنر وطن کالا

بیوگرافی کامل الناز حبیبی

بیوگرافی کامل الناز حبیبی

الناز حبیبی متولد21 مرداد 1368 تهران بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما و فارغ‌التحصیل رشته تدوین و کارگردانی است. در یک خانواده با 5 خواهر و یک برادر بزرگتر از خود بزرگ شد و ته تغاری خانواده اش می باشد، تمام اعضای خانواده حالا مهاجرت کرده و در کشور سوئد زندگی می کنند. الناز حبیبی در کودکی کار تئاتر انجام می‌داده، او از سال ۱۳۷۸ کارش را با کانون پرورش فکری کودکان شروع کرده تا به اینجا که چند سریال و فیلم سینمایی بازی کرده است.

بیوگرافی کامل الناز حبیبی

ازدواج و همسرش

الناز حبیبی سال 1391 وقتی 24 ساله بود با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد

می گوید همسر سالهاست خارج از کشور اقامت دارد و منم به واسطه شغلم نمی توانم از ایران بروم، به همین خاطر در زمان بیکاری مان استفاده می کنیم و به همدیگر سر میزنیم

بیوگرافی کامل الناز حبیبی

جدایی و طلاق

بالاخره این زندگی دوری و دوستی به جدایی و طلاق ختم شد، خانم حبیبی در برنامه دورهمی گفت : ازدواج به موقع و با آدمی مناسب خوب است

من هم عاشق شدم ولی دوست ندارم خیلی درباره آن حرف بزنم …

بیوگرافی کامل الناز حبیبی
بیوگرافی کامل الناز حبیبی

مصاحبه ای کوتاه با الناز حبیبی

اواخر کلاس پنجم ابتدایی بودم که در کانون پرورش فکری برای بازی در فیلم «دفترچه خاطرات» به کارگردانی آقای سلطانی انتخاب شدم. برای بازی در آن فیلم دنبال دختری سروزبان‌دار و بامزه می‌گشتند که مرا انتخاب کردند. با پدرم تماس گرفتند و پس از رضایت ایشان در ۱۱سالگی وارد دنیای بازیگری شدم. پدرم به‌شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه هنرها را دوست دارد، در زمینه بازیگری هم همیشه مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم حاضر می‌شد.

مطب پیشنهادی :
بیوگرافی کامل پریناز ایزدیار

تقریبا تمام خانواده من در خارج از ایران و در کشور سوئد زندگی می‌کنند. با این حال به‌شدت کارهایم را دنبال می‌کنند و موقع پخش سریال‌هایم هر روز ۲۰ نفری جمع می‌شوند منزل یکی از اقوام؛ یک روز خانه عمه‌ام، یک روز خانه دخترعمه‌ام، روز دیگر خانه خواهرم و… جالب اینکه زمان پخش سریال وقتی از چیزی خوش‌شان بیاد فورا به من زنگ می‌زنند که مثلا اینجا چقدر بامزه بودی الناز یا این قسمت خیلی باحال است.

بیوگرافی کامل الناز حبیبی

معمولا از طرف خانواده‌ام در مورد کارهایم مورد انتقاد خاصی قرار نمی‌گیرم اما محمد یکی از برادرهایم کارهایم را با دقت دنبال می‌کند و اگر ایراد و اشکالی ببیند حتما عنوان می‌کند. مثلا می‌گوید «الناز اینجا خیلی بد دیالوگ گفتی» یا «در فلان سکانس بد بازی کردی عزیزم» ولی گذشته از شوخی من واقعا نظراتش را دوست دارم. برادرم تنها شخص از اعضای خانواده است که علاقه‌اش به من موجب نمی‌شود ضعف‌های کارم در بازیگری را نبیند.

خیلی دلتنگ خانواده‌ام می‌شوم. عاشقانه همه خواهر و برادرهایم را دوست دارم مخصوصا خواهرم ‌آی‌سودا را بی‌نهایت دوست دارم و واقعا حس می‌کنم یک روح در دو جسم هستیم. وقتی ‌آی‌سودا به خارج رفت حس کردم همه چیز من با او راهی شد و حس تهی بودن و غم بی‌اندازه سنگینی داشتم اما تحمل کردم چون فکر کردم مهم حس رضایت و خوشحالی خواهرم است. برای ‌آی‌سودا هم این دوری خیلی سخت است. درواقع خواهرم بااینکه تنها دو سال از من بزرگتر است اما حس مادرانه‌ای نسبت به من دارد و بعد از فوت مادرمان برایم مادری کرد.

بیوگرافی کامل الناز حبیبی

فیلم سینمایی:

– رمانتیسم عماد و طوبا   (۱۳۹۸)
– پیتوک    (۱۳۹۸)
– ژن خوک   (۱۳۹۷)
– خجالت نکش   (۱۳۹۶)
– دشمن زن   (۱۳۹۶)
– ماه‌گرفتگی    (۱۳۹۵)
– زاپاس (۱۳۹۴)
– ناخواسته (۱۳۹۲)
– پیتزا مخلوط (۱۳۸۹)
– فصل باران‌های موسمی (۱۳۸۸)

مطب پیشنهادی :
گفتگوی تصویری با حامد کمیلی

سریال‌ها:

– دودکش (۱۳۹۲) 
– دردسرهای عظیم (۱۳۹۳)
– سر به راه (۱۳۹۳)
– لام تا میم (۱۳۹۳)
– روزگار قریب (۱۳۸۶)
– سارق روح     (۱۳۹۶)
– پرستاران     (۱۳۹۵)
– فاصله‌ها (۱۳۸۹)
– پنج کیلومتر تا بهشت (۱۳۹۰)
– سی امین روز (۱۳۹۰)
– تا ثریا (۱۳۹۰)
– لبه آتش (۱۳۹۰)
– فراموشی (۱۳۹۱)
– دودکش (۱۳۹۱)
– به خاطر مونا (۱۳۹۱)

– دل‌دار     (۱۳۹۷)

– دردسرهای عظیم2  (۱۳۹۴)

بیوگرافی کامل الناز حبیبی

نوشته های مشابه

نظرات شما

avatar
  دنبال کردن نظرات این مطلب  
باخبر شدن از
دکمه بازگشت به بالا
بستن