محسن افشانی روانه اوین شد

بنر وطن کالا
vote
Article Rating

محسن افشانی روانه اوین شد

محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون به دستور مقام قضایی دستگیر و روانه زندان اوین شد.

محسن افشانی دستگیر و روانه زندان شد
باشگاه خبرنگاران:محسن افشانی به دلیل انتشار کلیپی که در فضای مجازی انجام داده بود، دستگیر و روانه زندان شد.


محسن افشانی بازیگر سینما به دلیل انتشار کلیپی با مضمون ترویج و تبلیغ سلاح گرم و سرد در فضای مجازی، به دستور مقام قضایی دستگیر و تحویل زندان شد.

تصاویر اسلحه کشی محسن افشانی و همسرش
تصاویر اسلحه کشی محسن افشانی و همسرش

ویدئوی منتشرشده از محسن افشانی و همسرش در فضای مجازی بار دیگر جنجال آفرین شد. در این ویدئو که توسط خود افشانی در صفحه شخصی اش منتشر و پس از ساعاتی پاک شد، او به همراه همسرش داخل خودرو نشسته و در حال همخوانی آهنگی است اما ناگهان مخاطبان با دیدن صحنه ای شوکه می شوند.

این هنرمند که فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی به خصوص صفحه شخصی اینستاگرام خود دارد، همیشه با انتشار ویدئوهای جنجالی، خود را به سوژه داغی برای رسانه ها تبدیل می کند. در جدیدترین ویدئو که از این زوج در شبکه های اجتماعی مختلف دست به دست شده است، افشانی همراه همسر خود داخل خودرو در حال رانندگی است. آنان در حال همخوانی موسیقی ضبط خودرو هستند که ناگهان افشانی اسلحه ای (یا شاید اسباب بازی) را در معرض نمایش می گذارد و سپس سلاح سرد دیگری را بیرون می آورد و اقدام به انجام حرکات نمایشی می کند. افشانی پس از مدتی این ویدئوی جنجالی را از حساب کاربری شخصی خود پاک کرد.

مطب پیشنهادی :
گفتگوی تصویری با شبنم مقدمی

برخی از کاربران فضای مجازی معتقدند اسلحه ای که او در دست دارد بسیار پیشرفته و ساخت کشور روسیه است و ماکارف نام دارد که پیستول نیمه خودکاری است. برخی از کاربران نوشتند که افشانی در پاسخ به این واکنش ها اعلام کرده است این سلاح غیرواقعی و ماکت است. 

این اولین بار نیست که این زوج با انتشار تصاویر و ویدئوهایی خود در فضای مجازی که بعضی اوقات هنجارشکنانه و خارج از عُرف هستند، خبرساز می شوند اما از آنجایی که این بار دو سلاح سرد را به نمایش درآوردند، مخاطبان از نیروی انتظامی و مراجع قضایی می خواهند تا نسبت به این اقدام این بازیگر سینما رسیدگی کنند.

نمناک

محسن افشانی روانه اوین شد

vote
Article Rating

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا