گن پروتزدار لیزری بلند مدل اسلیپ

بنر وطن کالا

هر بانوایی دوست دارد بدن خوش فرم و زیبایی داشته باشد تعداد زیادی از بانوان با شل بودن باسن و پهلوهای خود مشکل دارند , پوشیدن شورت پروتز باسن و در همزمان با آن ورزش و فعالیت های فیزیکی مناسب می‌تواند یک نتیجه خوب و بازده مناسب را برای شما به همراه داشته باشد.

گن پروتزدار لیزری بلند مدل اسلیپ
گن پروتزدار لیزری بلند مدل اسلیپ

همچنین افراد که لاغر هستند و یا اینکه عضلات ناحیه باسن آنها نرم و یا دچار شل شدگی است استفاده از این محصول می تواند برای آنها مفید باشد.همچنین پوشیدن این شورت به افراد کمک می کند تا هنگام خوابیدن و یا نشستن بر روی سطح صاف و سفت احساس درد نکنند و راحت تر بنشینند و یا دراز بکشند.

شورت پروتز دار مدل اسلیپ مناسب برای افرادی است که دوست دارند یک باسن خوش فرم و زیبا داشته باشند.شورت پروتز باسن لیزری مدل اسلیپ به راحتی زیر لباس های مجلسی و یا شلوار قابل پوشیدن است .

این مدل شورت پروتز باسن علاوه بر فرم دهی به باسن و خوش فرم نشان دادن باسن , به دلیل داشتن طول بلند به سمت شکم می‌تواند چربی های قسمت پهلو و شکم را نیز تحت تاثیر قرار دهد و باعث فرم گرفتن کمر و پهلو شود .

مشخصات گن پروتزدار لیزری بلند مدل اسلیپ

پروتز باسن لیزری اسلیپ
پروتز باسن لیزری اسلیپ

طرح پشت شورت سوزنی لب دالبری

قسمت پشت باسن برای برجسته کردن باسن و خوش فرم نشان دادن باسن داری اسفنج است

مناسب برای استفاده با لباس مجلسی

لبه کار بدون دوخت که در لباس به هیچ وجه لبه کار مشخص نمیشود

مطب پیشنهادی :
ست های بسیار زیبا و شیک شورت و سوتین

دارای سایز بندی M/L/XL

اندازه سایز مدیوم : سایز درج شده بر روی کار مدیوم  میباشد و اندازه کمر آن بدون کشیده شدن 29 سانتی متر و دور باسن آن 34سانتی متر است .

اندازه سایز لارج : سایز درج شده بر روی کار لارج  میباشد و اندازه کمر آن بدون کشیده شدن 27 سانتی متر و دور باسن آن 36 سانتی متر است .

اندازه سایز ایکس لارج : سایز درج شده بر روی کار ایکس لارج میباشد و اندازه کمر آن بدون کشیده شدن 30 سانتی متر و دور باسن آن 36 سانتی متر است .

این مطلب را چقدر دوست دارید؟

User Rating: Be the first one !

نوشته های مشابه

نظرات شما

avatar
  دنبال کردن نظرات این مطلب  
باخبر شدن از
دکمه بازگشت به بالا
بستن