این نکات نشان می دهد که مردتان عاشق شماست

بنر وطن کالا

این نکات نشان می دهد که مردتان عاشق شماست

مجله اینترنتی زردآلو جایی برای تمام پارسی زبانان

اگر مرد شما این 11 نشانه را دارد, او عاشق شماست, محبت و عشقی که نسبت به شما دارد را حفظ کنید و از دستش ندهید.

هلسیان: در یک رابطه عاشقانه برای عشق و زندگی موفق, مردی که دارای این نشانه ها و نکته ها می باشد, عاشقتان است و تنها به شما می اندیشد.

این نکات نشان می دهد که مردتان عاشق شماست

به تصمیمات شما احترام می گذارد

همیشه داشتن این احساس و یقین که طرف رابطه تان به تصمیمات شما احترام و در انجام انها شما را یاری می کند, یکی از این نشانه هاست, البته پرسش و گفتگو در مورد چگونگی تصمیم مورد نظر از طرف مرد شما یک امر عادی است.

شما را حمایت می کند: از شما در اغلب شرایط خاص پشتیبانی می کند.

همانطور که شما به او باور دارید او نیز باورتان دارد.

مرد خانواده

شما در زندگی مشترک برای خود قوانینی دارید و همیشه داشتن یک رابطه عالی تحت این قوانین آسان نیست, از این رو یک مرد که اغلب وقت آزاد خود را با خانواده می گذراند و معمولا تمایلی برای جدا شدن از کانون خانواده را ندارد و باور دارید که اصطلاحاً او مرد خانواده است, پس او را حفظ کنید

گفتگو در مورد آینده مشترک

اگر شما به مردی دلبسته شدید که واقعا درباره آینده با شما به گفتگو می نشیند و درمورد سعادت زندگی مشترک و خوشبختی با شما صحبت می کند, پس آغاز خوبی برای پیوند زندگی است.

مطب پیشنهادی :
جملات کوتاه ولی بسیار ارزشمند ،آقایان و خانم ها حتما حتما بخوانید

از شما مراقبت می کند

زمانی که شما بیمار و یا دچار مشکلی شده اید, او همواره در تلاش است که از شما مراقبت کند, مدام احوال روحی و جسمی شما را می پرسد و سعی بران دارد احساس بهتری داشته باشید.

او تنها عاشق است و نقص شما را نمی بیند

او به قدری عاشق شماست که اگر از نظر جسمی نقصی کوچک و یا دچار معلولیت باشید, رابطه عاشقانه و اخلاق او رفته رفته تغییر نمی کند, از احساس عاشقانه وی کاسته نمی شود, بخاطر شما مقابل مخالفت های خانواده خود می ایستد و انها را راضی می کند که واقعا از صمیم قلب دوستتان دارد.

باعث می شود شما لبخند بزنید

شما هرگاه که در کنار او هستید از سخنان و رفتارش نسبت به خود لذت می برید, وی همواره با کلام خود لبخند را بر روی لب های شما می آورد.

– دنیا بدون شما برای او بی معنی می شود.

– کسی که همیشه به شما توجه دارد, همیشه می خواهد به شما گوش دهد, عشق و نیازهای شما همیشه اولویت زندگی او هستند, پس دستش را رها نکنید.

شما را ستایش می کند

یکی از بهترین احساسات داشتن یک مردی در زندگی تان است که شما را از هرآنچه که هستید به نیکی ستایش کند, دوست تان بدارد, احترامتان گذارد, و اگر خصوصیاتی داشتید که او نمی پسندد با شما درمیان می گذارد, نه اینکه بر روی احترام وی نسبت به شما تاثیر منفی گذارد.

اگر در ابراز احساس محبت و عشق خود به او مشکل دارید و البته او می داند که عاشق وی هستید, با اینکه از سوی شما احساس عشق و محبت کمی می بیند, باز هم بسوی شما می آید.

مطب پیشنهادی :
توصیه هایی برای مراقبت از زندگی زناشویی

اگر او همواره می خواهد هرکاری که برای خوشحال کردن شما لازم است, انجام دهد. و اگر ایستاده, شانه به شانه شما, برای یک عشق و زندگی موفق, از شما اعتماد می خواهد پس منتظر چه هستید.

مهربان است: واقعا مهربانی در ذات اوست, و تظاهر نمی کند.

متفکر است: برای داشتن زندگی بهتر, حتما نباید تحصیلات اکادمیک داشت, این طرز تفکر اوست که می تواند در موفقیت زندگی مشترک شما از جهات مختلف تاثیر گذار باشد.

– وی همواره برای عشق و زندگی موفق می اندیشد.

– با شما بحث و جدال نمی کند.

– وی با شما بر روی مواردی خاص بحث و جدال نمی کند و بجای آن برای رفع آنها با شما به گفتگو می نشیند.

– وقتی قهر و یا از او دلگیر هستید به شما توجه بیشتری می کند و سعی می کند دل شما را بدست بیاورد.

– بدبین نیست – قضاوت نمی کند.

– وی نسبت به شما بدبین نیست, در مورد رفتار و اعمال شما, قبل از اینکه قضاوت کند, از شما می پرسد, گفتگو می کند.

باعث می شود احساس خوشبختی کنید

همواره می داند شما چه چیزی دوست دارید و برای شما فراهم می کند, قبل از اینکه که خواسته های خود را به او بگویید, وی در صدد تحقق آنها پرداخته است.

فراهم آوردن محیطی گرم و احساسی که شما در آن نه اینکه حوصله تان سر رود بلکه لحظات متنوعی دارید, سرخوش هستید, فان دارید و در هر کدام از روزها برایتان خاطره ایی به یاد ماندنی می سازد.

مطب پیشنهادی :
برنامه همسریابی در شبکه نسیم

این نکات نشان می دهد که مردتان عاشق شماست

نوشته های مشابه

نظرات شما

avatar
  دنبال کردن نظرات این مطلب  
باخبر شدن از
دکمه بازگشت به بالا
بستن