با کمک فنگ شویی در اتاق خواب آرامش کسب کنید

بنر وطن کالا

فنگ شویی در اتاق خواب

اگر میخواهید تعالیم  فنگ شویی در اتاق خواب شما رعایت شود و با داشتن یک فنگ شویی مناسب از شر استرس در اتاق خوابتان راحت شوید و آرامش داشته باشید باید از شر وسایل اضافی در اتاق خوابتان رها شوید.

یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا و مبلمان در فضاهای داخلی خانه استفاده می شود تا بهترین اثر را بر سلامتی و روحیه انسان داشته باشد. مهم ترین نکاتی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگهای مناسب در فضاهای داخلی، خطوط منحنی و در نظر گرفتن جهت های مناسب برای مبلمان فضاهای داخلی است. فنگ شویی هنری است ساده ، انعطاف پذیر و ملموس برای فراهم کردن آرامش در فضاهایی که در آن زندگی می کنیم. فنگ شویی می تواند چیدمانی آرامش بخش را برای اتاق کودک شما فراهم آورد همچنین می توانید آرامش در فضای کار با راه حل های فنگ شویی تجربه کنید و از ثروتمند شدن به کمک فنگ شویی لذت ببرید. پس با آخرین خبر همراه باشید تا با هم برخی نکات فنگ شویی را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه بررسی کنیم.

نکات مهم فنگ شویی در اتاق خواب

از شر لباس هایی که دیگر آن ها را نمی پوشید خلاص شوید.
چگونه از فنگ شویی در اتاق خواب استفاده کنیم؟ برای این کار ابتدا به سراغ کمدها و کشوهای لباس های خود بروید و لباس هایی که در یک سال گذشته آن ها را به تن نکرده اید را خارج کنید. این لباس ها را اهدا کنید و یا آن ها را به دوست و یا یکی از افراد فامیل بدهید. حتی اگر لباس های قدیمی جلوی چشم شما نباشند، نگهداری از آن ها در اتاق خواب از ایجاد فرصت های جدید در زندگی شما جلوگیری می کنند. بهتر است هر چه زودتر فکری به حال طبقه بندی و نظم دهی لباس هایتان بکنید.

مطب پیشنهادی :
نمای ویلاهای ایرانی شیک و با طراحی خاص

از عکس هایی که در حال «نگاه کردن به شما» هستند دوری کنید.
فنگ شویی آرامش را به اتاق خواب می آورد به شرطی که از بی نظمی و شلوغی در اتاق خواب جلوگیری کنید.برای این کار می توانید از دیوار های اتاق شروع کنید. تعدادی از قاب عکس های زیبا خود را در اتاق خواب خود نگه دارید، اما از بی نظم شدن این عکس ها که ممکن است از هر جایی باشند و یا عکس هایی که فرد موجود در آن به شما خیره شده است دوری کنید. این مسئله در مورد تصاویر مذهبی هم صادق است.

فنگ شویی

نوشته های مشابه

1
نظرات شما

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
علی مددی نویسندگان نظرات اخیر
  دنبال کردن نظرات این مطلب  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
باخبر شدن از
علی مددی
مهمان
علی مددی

تصاویر متنوع وبسیار مفید برای انتخاب مناسبتر است ولی متاسفانه مراکزی که بتوان از انها اجرایی بزیبایی تصاویر ارایه شده راداشته باشیم معرفی نکرده اید
اگر اینکار در سایت امکان پذیر نیست ممنون میشوم مرکزی را معرفی نمایید که تمام نمونه ها را بتواند دراختیارمان قراردهد
موفق باشیدوسپاس

دکمه بازگشت به بالا
بستن