با 10 روش ساده، سریع لاغر شوید

vote
Article Rating

با 10 روش ساده، سریع لاغر شوید

با 10 روش ساده، سریع لاغر شوید

روزهای نزدیک به نوروز همه ما در پی خرید و بیرون از خانه هستیم که با توجه به خوراکی های خوشمزه ای که در خیابان پیدا می شود نمی توانیم از کنارشان راحت عبور کنیم. این خود یکی از عوامل اصلی چاق شدن است که حتی در پی فعالیت زیاد قبل از نوروز باز هم شاهد کاهش وزن نمی باشیم.در اولین قدم باید بتوانیم این هوس های نا به جا در مورد غذاهای پرچربی و ناسالم خیابانی را کنار بگذاریم و بعد روی بیاوریم به ورزش کم خوری و … در ادامه با روشهای مناسب برای لاغری تا نوروز 98 آشنا خواهید شد.

10 راه آسان برای لاغر شدن

با 10 روش ساده سریع لاغر شوید

1- بیشتر پروتئین بخورید!!

حدود 25 -30% از کالری موجود در پروتئین در هر دوره هضم و گوارش سوخته می شود این درحالی است که این عدد برای کربوهیدرات ها تنها 6 -8% است.

2- حرکت های ترکیبی داشته باشید

برای کاهش وزن تنها به سراغ ورزش هایی که برایتان انجام آنها راحت تر است نروید بلکه ترکیبی از حرکات سخت را هم به تمرین ورزشی خود راه دهید.

برای لاغری شوق و ذوق قرض بگیرید

3- شوق و ذوق قرض بگیرید

همیشه شروع کار کمی سخت است و داشتن شوق و ذوق برای ورزش مانند یک محرک عالی عمل می کند به همین دلیل برای شروع تماشایی فیلم هایی که ورزش و انجام تمرینات ورزشی در آن با هیجان دیده می شود توصیه می شود.

4- بشقاب شامتان را خلوت کنید

نباید شام را از وعده های غذایی خود حذف کنید بلکه باید رنگ و لعاب آن را تغییر دهید که به جای رنگ قرمز گوشت و لعاب و چربی از رنگ سبز سبزیجات استفاده کنید.

برای لاغری سالادتان را در سرکه غرق کنید

5- سالادتان را در سرکه غرق کنید

خوردن سالاد باید یک پایه ثابت وعده های غذایی شما باشد که اضافه کردن سرکه سیب به آن تاثیر فوق العاده خواهد داشت.

مطب پیشنهادی :
روش های بزرگ کردن و خوش فرم کردن باسن بانوان

6- تنبل نباشید

نشستن در پای تلویزیون و یا کامپیوتر به خصوص بازی های کامپیوتری به دلیل شکل فیزیکی بدن در آن حالات افزایش سایز کمر و شکم را تشدید می بخشد.

قبل از غذا آب بنوشید

7- قبل از غذا آب بنوشید

یک لیوان پر از آب اتاقک شکم شما را تا حدی پر کرده و جای خالی زیادی برای ورود غذا باقی نمی گذارد.

8- دندان هایتان را بیشتر مسواک کنید

محققان ژاپنی به تازگی دریافته اند که مردانی که دفعات مسواک زدن به دندان هایشان و زمان آن در آنها بیشتر است لاغر تر هستند.

هر روز صبحانه بخورید

9- هر روز صبحانه بخورید

تحقیقات اساتید دانشگاه هاروارد و بوستون نتیجه ای جالب داشته که طبق آن افراد به خصوص کودکانی که صبحانه به طور مرتب مصرف نمی کنند 35 تا 50% بیتشر به اضافه وزن دچار می شوند.

10- از غذاهای بسته بندی شده دوری کنید

تمام مواد غذایی که به صورت بسته بندی در واقع صنعتی تولید و عرضه می شوند با افزایش سریع قند خون قدرت شما برای ورزش و دویدن بهتر را تا حد قابل توجهی کم می کنند.

لاغری سریع و آسان

با 10 روش ساده، سریع لاغر شوید

vote
Article Rating

نوشته های مشابه

دنبال کردن نظرات این مطلب
باخبر شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا