خانه / چهره ها / بیوگرافی / بیوگرافی ساناز سعیدی

بیوگرافی ساناز سعیدی

بنر-لباس-زیر

بیوگرافی ساناز سعیدی

بیوگرافی ساناز سعیدی

ما در واقعیت زندگی می‌کنیم فضای مجازی فقط حاشیه می‌سازد و من از حاشیه فراری هستم.

ساناز سعیدی بازیگر  نقش فرشته در سریال عروس تاریکی یا بوی باران متولد سال 68 و از بازیگران بسیار خاص سینما و تلویزیون ایران است. او مانند بسیاری از بازیگران نوپای ایران در کلاس‌های بازیگری امین تارخ دوره دیده و وارد سینمای ایران شد.

یکی از نقش‌های به یادماندی ساناز سعیدی نقش مامان صدیقه در سریال پرطرفدار بچه‌مهندس بود که از شبکه 2 پخش شد.

ساناز سعیدی فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری است، این بازیگر از تئاتر به تلویزیون آمد و با یک سریال در ماه رمضان 96 به شهرت رسید.

سعیدی فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و در ادامه فعالیت خود، دوره های بازیگری را در آموزشگاه بازیگری امین تارخ گذراند، و اولین بار با سریال پریا در چند سکانس خیلی کوتاه بازی کرد.

بیوگرافی ساناز سعیدی

او در سال 93 به خاطر بازی در یک تاتر به عنوان یکی از هنرپیشه‌های خوش آتیه نام برده شد. خودش در این باره می‌گوید:در اواخر سال 93 در یک نمایشی به‌نام گمشده در پانکزر نقش عمه ای 40 ساله را که کودک صفت بود بازی می کردم، داورها که بازی ام را دیده بودند مرا در فهرست برگزیدگان جشن بازیگر با عنوان جوانان خوش آتیه آینده ثبت کردند.

وقتی برای تست سریال نفس رفتم به المان های ذهنی کارگردانی جلیل سامان رسیدم و اینگونه بود که فرصت بازی در این سریال را به دست آوردم.

قبل شروع حرفه ای من در رشته تحصیلی خودم یعنی معماری در یک شرکت مشغول کار بودم یکی دو هفته از تستم گذشته بود که مرا برای تست گریم و تست لباس خواستند.

من در آموزشگاه به صورت نظری این را آموخته بودم که چطور یک کاراکتر را بسازم و به آن نزدیک شوم.

رفتن به کلاس نقاشی و دوره پرستاری گرفته تا حضور در آژانس‌های هواپیمایی در دوره پیش تولید این سریال را گذراندم.

بیوگرافی ساناز سعیدی

ساناز سعیدی می‌گوید آدم فضای واقعی هستم و از شبکه های مجازی فراری ام. او می‌گوید: ما در واقعیت زندگی می‌کنیم فضای مجازی فقط حاشیه می‌سازد و من از حاشیه فراری هستم نه از فضای مجازی اما به طور کلی زندگی در واقعیت را بیشتر می‌پسندم و دلم می خواهد تمرکزم روی کار و زندگی‌ام باشد.

ساناز سعیدی هنوز ازدواج نکرده‌ است. او در زمینه مد هم فعالیت دارد و به خاطر چهره زیبایش بسیار مورد توجه فعالان صنعت مد قرار گرفته‌ است. اما فعالیت حرفه‌ای ساناز سعیدی در سینما و تلویزیون است و تاجایی در صنعت مد فعالیت می‌کند که به حرفه اصلی‌اش یعنی هنرپیشگی صدمه‌ای وارد نشود.

آخرین خبر

بیوگرافی ساناز سعیدی

مطلب پیشنهادی

کاردستی با مواد بازیافتی و دور ریختنی با ایده های خلاقانه

با لوازم دور ریختنی کاردستی های زیبا بسازید

ایده های جالب و دیدنی برای ساخت کاردستی با مواد بازیافتی و وسایل دور ریختنی …

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کردن نظرات این مطلب  
باخبر شدن از