×

منوی اصلی

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۶ اسفند - ۱۳۹۶  
false
false

نویسنده

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نسل قبل کورولا همچنان مثل یک جواهر واقعی می‌درخشد و کسانی که تجربه رانندژی با یان سدان کوچک را دارند به این نکته به خوبی واقفند که کورولا بهترین عملکرد را در مسیرهای شهری دارد. علاقمندان به برند تویوتا می‌توانند با اطمینان، مدل‌های۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ کورولا با کارکردی کمتر از ۱۰۰هزارتا و قیمتی حدودا ۷۵ میلیونی خریداری کنند.


خرید از بازار خودروهای دسته دوم واقعا کار لذتبخشی است به شرطی که توانایی تشخیص خودروی سالم و اصطلاحا تمیز را از محصولات معیوب داشته باشید. این بازار دو مزیت بزرگ دارد که می تواند حتی یک نتخاب در این بخش را بر محصولات صفر کیلومتر ارجحیت دهد. از این دو مزیت یکی تنوع بسیار بالاتر است که به شما دامنه‌ای گسترده از برندها، اتاق‌ها و سطح تجهیزاتی را می‌دهد و دوم تجربه خریداران قبلی هر مدل یا هر برند که در دوره زمانی ۵ تا ده ساله، به راحتی قابل دسترس بوده و می‌تواند نشانه‌هایی دقیق از میزان کیفیت تولید یک خودرو و یا سطح رضایت‌مندی مشتریان ارائه کند.

 

 

به گزارش زردآلو، برای پی بردن به میزان دقیقی از صحت این گزاره، کافی است به محصولی مانند تویوتا کمری و بازار دسته دوم آن در ایران کمی دقت کنیم تا ببینیم چه اندازه این خودرو توانسته با توجه به همه ویژگی هایش در دل مشتریان جا باز کند. اینجا در ادامه گزارش ۵ مورد از سدان‌های کوچک شهری که در بازار دسته دوم می‌توان آنها را با قیمتی کمتر از ۷۵ میلیون خریداری کرد.


سیتروئن سی۵

 می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 

واقعا ماشینی دوست‌داشتنی، پیشرو و مدرن است که اگر سنگینی آن و کندبودن موتورش را تحمل کنید، حتما حسی متفاوت، ایمن و لذتبخش را با آن کنار خانواده تجربه می‌کنید. این اتومبیل فرانسوی هم جادار است، هم زیبا است و هم ظاهری شکیل دارد و با فیمت ۱۰۰ میلیون واقعا بر نمونه‌های صفر کیلومتر چینی ارجحیت دارد. سیستم تعلیق بسیار خوب این خودرو مهم‌ترین نکته‌ای است که با یک بار تجربه آن در هنگام رانندگی، حتما می‌تواند شما را به خرید مجاب کند.


پژو ۴۰۷

 می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 

مدل ۲۰۰۹ این سدان فرانسوی علیرغم اینکه نتوانست در سطحی گسترده در ایران فروش کند اما همچنان در کانون توجه عشاق سدان دوست است و کسانی که بازار دسته دوم مراجعه می‌کنند می توانند نمونه‌هایی از ۴۰۷ را با کارکرد کمتر از ۱۰۰ هزار کیلومتر خریداری کنند. طراحی جذاب، پشتیبانی نسبتا خوب و هندلینگ اروپایی از جمله عواملی است که خرید ۴۰۷ را در قیمت ۹۰ میلیون تومانی توجیه می‌کند.


رنو فلوئنس

 می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 

واقعا بزرگ است و بهینه. صندوقی فراخ که گنجایشی ۶۰۰ لیتری داشته در کنار اتاقی بزرگ که به راحتی برای ۵ سرنشین جا دارد و البته موتوری کم‌مصرف که نیازهای شما را حدودا برآورده می کند. نمونه‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ فلوئنس را می‌توان در این قیمت خرید و از کیفیت این سدان دو رگه کره‌ای-فرانسوی که در کارکرد زیر ۴۰ هزار می‌توان آن را با قیمتی حدودا ۸۰ میلیونی خرید، لذت برد.


تویوتا کورولا

 می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 

نسل قبل کورولا همچنان مثل یک جواهر واقعی می‌درخشد و کسانی که تجربه رانندژی با یان سدان کوچک را دارند به این نکته به خوبی واقفند که کورولا بهترین عملکرد را در مسیرهای شهری دارد. علاقمندان به برند تویوتا می‌توانند با اطمینان، مدل‌های۲۰۱۰  و ۲۰۱۱ کورولا با کارکردی کمتر از ۱۰۰هزارتا و قیمتی حدودا ۷۵ میلیونی خریداری کنند.


کیا سراتو

 

 
می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 

این سدان کوچک کره‌ای که در بیش از ۱۰۰ بازار جهان به فروش می‌رسد در نسل دوم خود فروشی بسیار موفق را سپری کرد و هم اینک در نمونه فول‌آپشن در ایران مونتاژ شده و قیمتی ۱۰۰ میلیونی دارد. با این حال می‌توانید همین مدل را با مونتاژ کیفی کره جنوبی و نیز قیمتی ۷۰ میلیونی از بازار دسته دوم خریداری کنید و تجربه سواری با خودرویی نسبتا به روز را به دست آورید.


 مزدا ۳
 می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...

نسل قبل سدان کوچک و کامپکت شرکت ژاپنی مزدا به رغم عمر ۷ ساله همچنان یک اتومبیل قابل اعتماد و البته زیباست که به لطف طراحی مناسب اتاق، در بین جوانان نیز طرفداران بسیاری دارد. مزدا استاد ساخت خودروهای کم‌استهلاک است و این را تجربه خریداران ایرانی در طول دو دهه اخیر هنگام استفاده از تولیدات این برند اثبات می‌کند. یک مزدا ۳ مدل ۱۳۸۷ را ‌می‌توان با هزینه‌ای کمتر از ۶۵ میلیون خریداری کرد.


ام‌جی۵۵۰

 می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
منبع:فرادید
 
این خودرو واقعا سدانی دوست‌داشتنی با ظاهری متفاوت و مهیج و البته لیست تجیهزاتی بلندبالا است که در عین طراحی زیبا، ابهت محصولات اروپایی و ارزانی خودروهای شرقی را یکجا دارد. موتور قدرتمند، هندلینگ مناسب در کنار کیفیت نسبتا خوب اتاق باعث می‌شود تا به مدل‌های ۲۰۱۲ سری۵۵۰ ام‌جی در این رنج قیمتی اعتماد کرد. با ۶۰ میلیون می توان صاحب یک ام‌جی ۵۵۰ کم‌کارکرد شد و از شتاب، گنجایش بالا و ظاهر متمایزش لذت برد.
بیشتر بخوانید:  معرفی بی ام‌و X7

false
false
false
true

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar

false