خانه / خواندنیها / عکس دختران 6 نسل از خانواده کنار هم!

عکس دختران 6 نسل از خانواده کنار هم!

ششمین نسل دختر خانواده در کنار نسل اولی که 111 سال سن دارد یکی از نادرترین تصاویری است که می توان در دنیا دید ، این پیرزن توانست جزو معدود افرادی باشد که می تواند ندیده اش را ببیند.

پرتره خانواده ای دختران 6 نسل

پرتره خانوادگی برای بسیاری همانند گنجی ارزشمند محسوب می شود به خصوص اگر خانواده ای شانس کافی برای داشتن چند نسل کنار هم را بتوانند به تصویر بکشند درست مثل خانواده ای که خانم wood نسل اول و دختر تازه به دنیا امده خانواده نسل ششم محسوب می شود.دختر خانواده
دختر خانواده جالب و خواندنی
 دختر خانواده

عکس دختران 6 نسل از خانواده

عکس یادگاری دختران 6 نسل خانواده کنار هم

ماه “می” 6 نسل از دختران یک خانواده کنار هم برای گرفتن عکس یادگاری حاضر شدند ، “مولی وود” پیرزن 111 ساله به همراه دخترش ، دختر دخترش ، دختر دختر دخترش ، ….. و دختر دختر دختر دختر دخترش تصویری دیده نشده از خانواده اش گرفت .
دختر خانواده

عکس دختر نسل اول و نسل ششم خانواده در کنار هم

 به گزارش gittings خانم “وود” توانست رکورد طول عمر را به نام خود ثبت کند ، رکوردی که با دیدن “ندیده اش” محقق شد و تا 100 سال گذشته هیچ کس موفق به رسیدن به این مرحله نشده بود.
او متولد سال 1901 است و تا سه سال پیش در وضعیت جسمی کاملا سالمی به سر می برده اما چند سالی است که زمین گیر شده است. “شارلتسون” دختر 88 ساله ی او می گوید:مادر جسم و روح سالمی داشته و دارد چرا که در تمام 111 سال عمرش یک نخ سیگار یا قطره ای مشروب ننوشیده است. جالب است بدانید که 4 نسل پیشین این زن 111 ساله 169 سال را نیز تجربه کرده اند برای همین است که طولانی بودن عمر در انها موروثی است.
بیشتر بخوانید:  دیالوگهای زیبا و ماندگار

درباره ی حمید راد

اون دسته از کاربرای عزیزی که علاقمند به نویسندگی تو مجله اینترنتی زردآلو هستن میتونن از قسمت نظرات درخواست خودشون رو برای همکاری ارایه بدن ،مطالب شما میتونه اخبار جالب ،و گردشگری شهر و روستاتون و یا هر مطلب جالب و کاربردی باشه برای حمایت از ما به ما لینک بدین و مطالب ما رو تو شبکه های اجتماعی به اشتراک بذارین با تشکر

مطلب پیشنهادی

چرا شیر را سلطان جنگل می دانند

چرا شیر را سلطان جنگل می دانند

چرا شیر را سلطان جنگل می دانند ﺗﺎﺑﺤﺎﻝ ﺑﺮﺍﯾﺘﺎﻥ ﭘﯿﺶ ﺁﻣﺪﻩ ﮐﻨﺠﮑﺎﻭ ﺷﻮﯾﺪ ، ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *